O nas

Czego tutaj szukasz szeregowy!? Aaaa już wiem, wiem... chcesz się czegoś dowiedzieć o naszym klanie? Rozumiem, spocznij! Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i czytaj uważnie...

CTOC - Combined Team Of Clans powstał w wyniku fuzji czterech klanów ADHD Clan, Zajęcia Praktyczno Techniczne, Dark Force Rising Clan oraz Ancient Guardians of Darkness Clan. W jego skład wchodzą gracze z całej Europy o niezwykłych umiejętnościach, ponadprzeciętnym refleksie i zdolnościami przekraczającymi standardy, które znane są nie tylko graczom FPS. To właśnie te predyspozycje odróżniają nas od pospolitości.

Być może kiedyś już trafiłeś na lobby zdominowane przez Klan CTOC, gdzie wyniki naszych żołnierzy mówiły same za siebie. Ty natomiast będąc zabity po raz jedenasty z rzędu, wykrzyczałeś do monitora jakieś bluzgi w naszą stronę, by zaraz potem wyjść w nerwach z gry. Czyniąc to tylko po to, aby zaraportować poszczególnych Klanowiczów... Być może zdarzyło Ci się także wejść do lobby, zobaczyć skład CTOC i od razu wyjść bo wiedziałeś że nie masz najmniejszych szans. Tak jest, to właśnie my.

Historia naszego klanu sięga początków gamingu pecetowego, połowy lat 90-tych gdzie zaczynaliśmy przygodę z FPSami wraz z pierwszymi reprezentantami tej klasy gier -  Doomem I i Quake I.

Spotkać nas możesz głównie w serii Call Of Duty, CS:GO i BF chociaż zdarza nam się w ramach treningu górować w innych FPSach pokroju R6: Siege. Odnosimy wiele sukcesów na polu elektronicznej rozrywki w międzynarodowych meczach ligowych, rozgrywkach klanowych jak i zwykłych meczach rankingowych nie zapominając o tym, że głównym celem po za dominacją na świecie jest dobra zabawa w duchu uczciwego i honorowego współzawodnictwa. Cel naszej misji jest jeden. Być najlepszym klanem najpierw w Polsce, potem w Europie aby na sam koniec panować na świecie.

Zaciekawiłem Cię żołnierzu? Czujesz że jesteś w stanie dotrzymać nam kroku? Myślisz że dasz radę, że jesteś w stanie dołożyć coś od siebie by marka CTOC wiodła prym wszędzie gdzie to możliwe? Zarejestruj się na forum, odwiedź nasz fanpage na Facebooku, wejdź do nas na TeamSpeaka. Nic nie obiecuję, nie jestem politykiem, ale być może to Ty właśnie jesteś tym dla, którego zrobimy wyjątek i wcielimy do naszego klanu.

Do zobaczenia na froncie żołnierzu!